Opłaty za cały rok szkolny 2017/2018:

Jedno dziecko - 240 funtów

Dwoje dzieci - 360 funtów

Troje dzieci - 420 funtów

Czworo dzieci - 450 funtów

Opłaty za szkołę przyjmujemy do końca września. Opłat należy dokonywać przelewem na konto:

Accrington Polish Saturday School, numer konta: 02514523 , sort code: 30-90-87

Opłatę można także uiścić gotówką u pani bibliotekarki (przy sali 113) w soboty w godzinach 9.00-13.00.

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej mogą składać wnioski na piśmie o rozłożenie płatności na 3 raty. Wnioski można pobierać i składać w szkolnej bibliotece tylko do 16 września 20167 W przypadku rozbicia płatności na raty, do każdej raty doliczana jest kwota 10 funtów. Wówczas opłaty przedstawiają się następująco:

Jedno dziecko: 3x 90 funtów

Dwoje dzieci: 3x 130 funtów

Troje dzieci: 3x 150 funtów

Czworo dzieci: 3x 160 funtów

Raty należy opłacać wg poniższego planu:

Pierwsza rata - do końca września 2017

Druga rata - do końca października 2017

Trzecia rata -  do końca listopada 2017

Zgodnie z regulminem za każdą sobotę spóźnienia naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 funtów.

W przypadku trudności z dokonywaniem opłat w wyznaczonych terminach, należy kontaktować się z dyrektorem szkoły.

Po trzech sobotach spóźnienia z opłatą, bez wcześniejszego uzgodnienia dogodnego terminu zapłaty z dyrekcją szkoły, dziecko traci możliwość wzięcia udziału w zajęciach

Więcej w tej kategorii: « Biblioteka Jak zapisać dziecko? »