Jak zapisać dziecko?

Aby zapisać dziecko do szkoły na nowy rok szkolny, należy wypełnić formularz rejestracyjny i zwrócić go do administracji szkolnej do 15 maja. Można to zrobić w każdą sobotę w siedzibie szkoły lub wysłać pocztą na adres:

Accrington Polish Saturday School
Clifton Mill
Pickup Street
Accrington, BB5 0EY

Formularz do pobrania:

Formularz rejestracyjny w PDF
Formularz rejestracyjny w DOC

Aby zapisać dziecko do szkoły w trakcie trwania roku szkolnego, należy skontaktować się z dyrektorem szkoły, tel. 07842841679

Więcej w tej kategorii: « Opłaty Sponsorzy i darczyńcy »