Fundusze dla szkoły

dsc08442 kopiowaniePolska Szkoła Sobotnia w Accrington pozyskała fundusze na zakup pomocy dydaktycznych. Pieniądze pochodziły z funduszu o nazwie Community Foundation for Lancashire. Dzięki temu wsparciu finansowemu zakupiliśmy laptopy dla nauczycieli do wykorzystania na lekcjach, projektor wraz z ekranem, przenośne tablice do klas a także tablice ułatwiające przygotowywanie przedstawień, wystaw i prezentacji. Serdecznie podziekowanie szkoła kieruje w stronę Anny Maciejewskiej za pomoc w przygotowaniu aplikacji.