Krzewimy Polskość

dyplom za stroneStrona internetowa Polskiej Szkoły Sobotniej w Accrington została wyróżniona w konkursie na najlepszą stronę www polonijnych placówek oświatowych w 2009 roku. Dzięki temu wyróżnieniu szkoła otrzymała tytuł KRZEWIMY POLSKOŚĆ, a szkolna biblioteka wzbogciła się o pomoce dydaktyczne. Otrzymaliśmy również pamiątkowy dyplom.

Konkurs został zorganizowany przez Polonijne Centrum Nauczycielskie w Lublinie i trwał od 30 kwietnia 2009 do 30 listopada 2009 roku. Jego celem była promocja oświatowych placówek polonijnych i wspieranie ich rozwoju oraz popularyzacja oryginalnych stron internetowych, promujących kulturę polską poza granicami Polski.

Nad techniczną stroną naszej witryny czuwał wtedy Tadeusz Kaliszewski, któremu składamy serdeczne podziękowanie za pomoc i pracę włożoną w powstanie i doskonalenie naszej strony www. Merytoryczną częścią zajmuje się Marta Kiedrowicz. 

Więcej w tej kategorii: Fundusze dla szkoły »

Nasi partnerzy

krzewimy CommunityLanc      logo swp napis      logofootbalacademy     znaczek podaruj okragly400

PolskaMacierzSzkolnaslavicadance logo m      GiL logo      konsulatmanchestergodlo z podpisem        gramydladzieci elogopeda  v4 artistic Small

 

 

AGP logo