ZAPROSZENIE DLA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW

Polska Szkoła Sobotnia im. Pana Kleksa w Accrington serdecznie zaprasza lokalne firmy i przedsiębiorców do zaprezentowania swoich usług podczas Festynu Rodzinnego, który odbędzie się w sobotę, 1 lipca br., w godzinach 12.00-15.00. Zgodnie ze szkolną tradycją Festyn odbywa się co roku w ostatnią sobotę roku szkolnego. Jest okazją do wspólnej zabawy w miłym gronie. Tego dnia organizujemy konkursy, loterie, występy uczniów, rozgrywki sportowe i inne atrakcje, takie jak występy magika, dmuchany zamek czy malowanie twarzy. Zachęcamy do wynajęcia stoiska, za które opłata wynosi jedyne 10 funtów. Stoisko firmy może być dowolnie zaaranżowane, według Państwa potrzeb. Dochód z festynu zostaje co roku przekazany na potrzeby Polskiej Szkoły w Accrington, która już od 10 lat uczy języka polskiego, historii i geografii Polski.

Więcej w tej kategorii: « NAUCZYCIELE I ASYSTENCI POSZUKIWANI

Nasi partnerzy

krzewimy CommunityLanc      logo swp napis      logofootbalacademy     znaczek podaruj okragly400

PolskaMacierzSzkolnaslavicadance logo m      GiL logo      konsulatmanchestergodlo z podpisem        gramydladzieci elogopeda  v4 artistic Small

 

 

AGP logo