Mój Talent - III edycja

6 maja 2018 roku podczas obchodów Polish Heritage Day w naszej szkole odbyła się III edycja konkursu MÓJ TALENT. Obejrzeliśmy występy utalentowanych uczniów, którzy tego dnia śpiewali, tańczyli i grali na instrumentach. Na swoich fawotyrów głosowała publiczność. Decyzją głosujących wygrał taneczny kwartet w składzie: Julia, Laura, Marcysia, Tosia. Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych występów. 

Sponsorem nagród dla uczestników konkursu MÓJ TALENT była firma GLA Joinery Ltd, która ufundowała dla wszystkich bony na zakupy oraz pani Dorota Przybył z Open Financial Solution, która obdarowała zwycięzców głosowania publiczności wejściówkami do parku trampolin.  Dziękujemy!!! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz video z występów

Gra na skrzypcach 

Gra na ukulele i śpiew 

Śpiew 

Taniec 

 

 

Czytelnia Rodziców

  • Dziecko jest jak walizka - znajdziesz w niej tylko to, co wcześniej tam włożyłeś
    W procesie wychowania dziecka rodzice napotykają różne kryzysy rozwojowe. Pierwszy określany mianem buntu dwulatka jest trudny, bo niespodziewany. Rodzice bardzo często mają poczucie, że ktoś podmienił ich słodkiego bobaska na dziecko wrzeszczące, kłócące się i mówiące wciąż "nie". Ostatnim kryzysem związanym z dzieciństwem jest z kolei okres dojrzewania. Te dwa…
  • Rola szkoły w rzeczywistości polonijnej
    Czym jest szkoła? W większości nie kojarzy się nam ona zbyt dobrze. Jest jakimś molochem, gdzie każdy walczy o swoje (choć często uczy współpracy). Nie mam zamiaru szkoły oceniać. Ani na plus ani na minus. Wybór każdego rodzica. ALE U dzieci dwujęzycznych za granicą sytuacja ma się inaczej. Placówka polonijna…
  • Jak zachęcić dzieci do mówienia po polsku
    Rodzice mówią do nich po polsku, one odpowiadają w języku angielskim. Doskonale rozumieją, co się do nich mówi, jednak nie chce im się odpowiadać w tym samym języku. Najbliższe koleżanki Ani, uczennicy 5 klasy, to Polki, ale spotykając się, między sobą i tak rozmawiają po angielsku. Trudno się dziwić -…

Nasi partnerzy

krzewimy CommunityLanc      logo swp napis      logofootbalacademy     znaczek podaruj okragly400

PolskaMacierzSzkolnaslavicadance logo m      GiL logo      konsulatmanchestergodlo z podpisem        gramydladzieci elogopeda  v4 artistic Small

 

 

AGP logo