Bal przebierańców dla dorosłych

W sobotę, 3 lutego 2018, odbył się bal przebierańców dla dorosłych. Jak co roku, impreza miała wymiar charytatywny - cały dochód przeznaczyliśmy na potrzeby naszej szkoły. Dziękujemy sponsorom i wszystkim uczestnikom balu - dzięki Wam zebraliśmy blisko 500 funtów. 

Wśród sponsorów znaleźli się: pani Dorota Przybył z Open Financial Solutions Ltd; pani Jagoda Poźniak właścicielka Berry Nails; Kosmetolog Agnieszka Pająk; Anna Wegrzynowska, właścicielka Salonu Fryzjerskiego NICOLE z Accrington; pani Justyna Kozubinska, konsultantka AVON; pani Angelika Szeligowska - Stylizacja paznokci Angel; Restauracja RETRO food & drink; pani Ilona Kałdon, kosmetyczka; Marta Kiedrowicz instruktor  Slavica Dance i Slavica Kids; Polski Sklep M&M, Torty Nibylandia oraz pani Ewa Urbańczyk zajmująca się tworzeniem bukietów. 

Czytelnia Rodziców

  • Dziecko jest jak walizka - znajdziesz w niej tylko to, co wcześniej tam włożyłeś
    W procesie wychowania dziecka rodzice napotykają różne kryzysy rozwojowe. Pierwszy określany mianem buntu dwulatka jest trudny, bo niespodziewany. Rodzice bardzo często mają poczucie, że ktoś podmienił ich słodkiego bobaska na dziecko wrzeszczące, kłócące się i mówiące wciąż "nie". Ostatnim kryzysem związanym z dzieciństwem jest z kolei okres dojrzewania. Te dwa…
  • Rola szkoły w rzeczywistości polonijnej
    Czym jest szkoła? W większości nie kojarzy się nam ona zbyt dobrze. Jest jakimś molochem, gdzie każdy walczy o swoje (choć często uczy współpracy). Nie mam zamiaru szkoły oceniać. Ani na plus ani na minus. Wybór każdego rodzica. ALE U dzieci dwujęzycznych za granicą sytuacja ma się inaczej. Placówka polonijna…
  • Jak zachęcić dzieci do mówienia po polsku
    Rodzice mówią do nich po polsku, one odpowiadają w języku angielskim. Doskonale rozumieją, co się do nich mówi, jednak nie chce im się odpowiadać w tym samym języku. Najbliższe koleżanki Ani, uczennicy 5 klasy, to Polki, ale spotykając się, między sobą i tak rozmawiają po angielsku. Trudno się dziwić -…

Nasi partnerzy

krzewimy CommunityLanc      logo swp napis      logofootbalacademy     znaczek podaruj okragly400

PolskaMacierzSzkolnaslavicadance logo m      GiL logo      konsulatmanchestergodlo z podpisem        gramydladzieci elogopeda  v4 artistic Small

 

 

AGP logo