Bal przebierańców dla dzieci

Bal przebierańców dla dzieci odbył się w niedzielę, 29 stycznia 2018. Wzięło w nim udział ponad 150 dzieci. Wspaniała zabawa, tańce, konkursy dla dzieci i rodziców oraz loteria samorządu uczniowskiego sprawiły, że wszyscy mile spędzili to niedzielne popołudnie. Dodatkową atrakcją był poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców: gofry, wata cukrowa i ciasta przy kawie i herbacie.  

Dziękujemy wszystkim za cudowną niedzielę, bo oprócz świetnej zabawy z dziećmi udało nam się także zebrać fundusze na cele naszej szkoły - prawie 800 funtów. 

Dziękujemy sponsorom: Open Financial Solutions Ltd, Nicole - hairdresser salon, M&M, Aga Food LTD, Retro Food&Drink.

Zdjęcia zrobił dla nas niezastępiony Artur Giers. 

Czytelnia Rodziców

  • Dziecko jest jak walizka - znajdziesz w niej tylko to, co wcześniej tam włożyłeś
    W procesie wychowania dziecka rodzice napotykają różne kryzysy rozwojowe. Pierwszy określany mianem buntu dwulatka jest trudny, bo niespodziewany. Rodzice bardzo często mają poczucie, że ktoś podmienił ich słodkiego bobaska na dziecko wrzeszczące, kłócące się i mówiące wciąż "nie". Ostatnim kryzysem związanym z dzieciństwem jest z kolei okres dojrzewania. Te dwa…
  • Rola szkoły w rzeczywistości polonijnej
    Czym jest szkoła? W większości nie kojarzy się nam ona zbyt dobrze. Jest jakimś molochem, gdzie każdy walczy o swoje (choć często uczy współpracy). Nie mam zamiaru szkoły oceniać. Ani na plus ani na minus. Wybór każdego rodzica. ALE U dzieci dwujęzycznych za granicą sytuacja ma się inaczej. Placówka polonijna…
  • Jak zachęcić dzieci do mówienia po polsku
    Rodzice mówią do nich po polsku, one odpowiadają w języku angielskim. Doskonale rozumieją, co się do nich mówi, jednak nie chce im się odpowiadać w tym samym języku. Najbliższe koleżanki Ani, uczennicy 5 klasy, to Polki, ale spotykając się, między sobą i tak rozmawiają po angielsku. Trudno się dziwić -…

Nasi partnerzy

krzewimy CommunityLanc      logo swp napis      logofootbalacademy     znaczek podaruj okragly400

PolskaMacierzSzkolnaslavicadance logo m      GiL logo      konsulatmanchestergodlo z podpisem        gramydladzieci elogopeda  v4 artistic Small

 

 

AGP logo