Maraton Slavica Dance dla Juliana

23 czerwca 2017 odbył się charytatywny MARATON SLAVICA DANCE, w którym udział wzięło ponad 30 osób. Zebraliśmy 200 funtów na pomoc dla Juliana Malankowskiego, 7-letniego chłopca z Blackburn chorującego na białaczkę.  Maraton zorganizowaliśmy we współpracy z Justyną Bolek, autorką SLAVICA DANCE, pierwszego na świecie projektu połączenia fitnessu z tańcem ludowym. Zajęcia poprowadziły: Justyna Bolek, autorka projektu, oraz Marta Kiedrowicz, pierwszy instruktor Slavica Dance w Wielkiej Brytanii.

Więcej na temat choroby Juliana i walki z nią znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/search/top/?q=julian%27s+story

19510668 860975657400333 7753493481562739003 n

Czytelnia Rodziców

  • Dziecko jest jak walizka - znajdziesz w niej tylko to, co wcześniej tam włożyłeś
    W procesie wychowania dziecka rodzice napotykają różne kryzysy rozwojowe. Pierwszy określany mianem buntu dwulatka jest trudny, bo niespodziewany. Rodzice bardzo często mają poczucie, że ktoś podmienił ich słodkiego bobaska na dziecko wrzeszczące, kłócące się i mówiące wciąż "nie". Ostatnim kryzysem związanym z dzieciństwem jest z kolei okres dojrzewania. Te dwa…
  • Rola szkoły w rzeczywistości polonijnej
    Czym jest szkoła? W większości nie kojarzy się nam ona zbyt dobrze. Jest jakimś molochem, gdzie każdy walczy o swoje (choć często uczy współpracy). Nie mam zamiaru szkoły oceniać. Ani na plus ani na minus. Wybór każdego rodzica. ALE U dzieci dwujęzycznych za granicą sytuacja ma się inaczej. Placówka polonijna…
  • Jak zachęcić dzieci do mówienia po polsku
    Rodzice mówią do nich po polsku, one odpowiadają w języku angielskim. Doskonale rozumieją, co się do nich mówi, jednak nie chce im się odpowiadać w tym samym języku. Najbliższe koleżanki Ani, uczennicy 5 klasy, to Polki, ale spotykając się, między sobą i tak rozmawiają po angielsku. Trudno się dziwić -…

Nasi partnerzy

krzewimy CommunityLanc      logo swp napis      logofootbalacademy     znaczek podaruj okragly400

PolskaMacierzSzkolnaslavicadance logo m      GiL logo      konsulatmanchestergodlo z podpisem        gramydladzieci elogopeda  v4 artistic Small

 

 

AGP logo